Wellness Praha

Wellness Praha RelaxDays je vaše oáza klidu, relaxace, odpočinku, uvolnění, nabrání nových sil, regenerace duše… Zkrátka všeho co pro vás představuje možnost vypnout, nicnedělat a nechat o sebe pečovat. A naše péče o vaše tělo i mysl je opravdu luxusní, počínaje masážemi a konče privátní vířivkou.

Roztajte pod rukama zkušených masérů

masáže prahaŽe masáže působí blahodárně na celkové ozdravení fyzické schránky i všech zákoutí duše je obecně známo. Pomůže vám nejen zabít stres, ale i od různých zdravotních neduhů, z nichž bolest zad z celodenního sezení za stolem je to nejmenší. Pro možnost zjistit, jaké doteky a techniky jsou vám nejpříjemnější, nabízíme několik druhů masáží. Masáž lávovými kameny, relaxační či havajská krásně uvolní celé tělo a hlavně mysl. Baňkové, lymfatické či sportovní už více podporují zdraví a vaší schránce pomohou od mnoha potíží. Masáž obličeje a šíje ocení hlavně ženy, protože mohou pomoci vyzmizíkovat hluboké vrásky a trochu dopomoct vrátit kousek mládí.

Do bublinek ve dvou…

… či více lidech, ale hlavně v soukromí. Naše wellness totiž nabízí možnost vychutnat si bublinky s bublinkami, tedy šampaňským, jenom ve dvou a dopřát si tak romantickou chvilku. Což je důležité hlavně v dnešní době, kdy nikdo nemá na nic čas. Náš privátní whirlpool, který je až pro 4 osoby, zaručí nerušené odpočívání, díky čemuž si budete moci dosyta užít přítomnost partnera/partnerky. Navštivte nás v RelaxDays a rezervujte si čas jen pro sebe.

Přijďte se k nám vypotit

Stejně tak jako u masáží, jsou blahodárné účinky sauny omílány stále dokola a jejich pravdivost potvrzujeme všemi deseti. Proč se ale nepřesvědčit na vlastní kůži. Můžete začít pomalu, po malých dávkách a zvykat si tak na horké prostředí. Varujeme pouze před velmi pravděpodobným vznikem závislosti na saunování. Kdo jednou ochutná, už na saunu nedá dopustit. Nebo naopak toužíte po pořádné dávce vysokých teplot, ale stydlivost vám brání? Pak pro vás máme velice jednoduché řešení. Privátní sauna, která bude k dispozici jen pro vás, plus maximálně tři lidi, které s sebou můžete vzít. Tím pádem ostych zmizí a vy si vychutnáte tu skvělou proceduru, kterou sauna je.

Ve zdravém těle, zdravý duch

Praví jedno moudré přísloví. My vám proto nabízíme i možnost fitness, protože cvičení a relaxace jdou ruku v ruce. Všechny vaše svaly budou jásat, když jim dopřejete masáž po náročném tréninku a hlavně budou rychleji regenerovat. Naše fitness centrum je vybaveno moderními stroji a velmi ochotným a zkušeným personálem, který je stále připraven poradit vám a pomoci.

Zkuste se na chvíli zastavit a zamyslet se, kdy jste naposledy udělali něco jen pro sebe a vaše fyzické i psychické zdraví. Pokud marně lovíte v paměti, je nejvyšší čas navštívit wellness Praha RelaxDays a svěřit se do naší péče. My z vás ten stres a bolístky vyženeme.