Privátní vířivka nejen pro zamilované

Privátní vířivka Praha v RelaxDays je tu pro vás hlavně za účelem relaxování v soukromí. Víme, že už jen představa deseti neznámých lidí sedících v bublinkách s tím, že si každý chce urvat co nejvíce prostoru pro sebe, v sobě moc romantiky nenese. Proto jsme připravili skvělou možnost, jak si užít nerušeně horkou bublinkovou koupel, aniž byste museli investovat do vlastního whirlpoolu. Přijďte k nám s partnerem či až s 3 kamarády a odpočívejte na masážní vlně perlivé lázně v intimním prostředí. Osvětlení i interiér jsou upraveny tak, aby nepůsobily rušivým dojmem, lehké přítmí je příjemné, neagresivní. Každý aspekt je podstatný, chceme, abyste si návštěvu užili a nechali nervozitu a stres u nás.

privátní vířivka prahaV naší privátní vířivce máte na výběr ze tří stupňů intenzity, od silnější masáže, přes klasické bublinky, až po velmi jemnou, spíše nadnášející, koupel. Můžete si nastavit přesně to, co bude vyhovovat vašemu tělu, bez ohledu na další osoby. Další výhodou je absence studu, díky soukromí si nebudete muset dělat hlavu s tím, co si o vás asi ostatní účastnící myslí (přiznejme si, každého takové myšlenky občas přepadnou, a zvláště v prostředí, kde nelze nic maskovat) a tak si odpočine i váš těžce pracující mozek. A spojení odpočatého těla a bystré, nezatížené myslí je to, o co usilujeme.

Pokud hledáte nezvyklou možnost, jak strávit chvilku klidu s milovanou osobou, nebo chcete romanticky oslavit výročí, domluvte si u nás i malé občerstvení a šampaňské, které je se slavením neodmyslitelně spjato.

Blízká osoba/osoby, dobré jídlo a chutné pití, horká voda s tisíci bublinkami, žádné zraky okolí a příjemné prostředí. To jsou ingredience pro dokonalý relaxační koktejl, který vás nabije energií a hlavně dobrou náladou. Rezervujte si privátní vířivku v RelaxDays Praha a vyzkoušejte ten příjemný pocit z dokonalé koupele.