Privátní sauna – vypoťte se v soukromí

Privátní sauna Praha v RelaxDays je určena jak pro stydlíny, tak pro zamilované nebo ty, kteří si chtějí užít pouze svou rodinu či přátele a neřešit ostatní spolusaunující. Mít soukromí v sauně a potit se s maximálně čtyřmi lidmi, které si sami vyberete, je méně stresující, hlavně pro introverty. Pak se nemůže stát, že budete nervózní a neužijete si potírnu tak, jak je potřeba, abyste uklidnili i mysl. Při návštěvě privátní sauny odpadá stud, i malý ochlazovací bazének bude pouze pro vás.

Rezervujte si saunu jen pro sebe

privatní saunaPokud chcete naplánovat romantický večer ve dvou, zarezervujte si termín a přijďte strávit zdravotní chvilku k nám. Uděláte něco pro svou fyzickou i duševní stránku a zároveň budete mít nerušený čas jen pro sebe. Pro návštěvu v naší sauně si nemusíte nic brát s sebou. Ručníky i osušky vám zapůjčíme. Před první návštěvou si přečtěte pravidla saunování nebo se informujte až u nás. Pokud chcete večer ve dvou či s přáteli ještě více ozvláštnit, zamluvte si i privátní vířivku. Po těchto procedurách bude vaše kůže krásně prohřátá, takže v případě masáže se masážní přípravky vypijí ještě hlouběji do pokožky.

Přiznejme si to, skoro každý řeší svou postavu. A i když je vše jen o zvyku, při dalších návštěvách už nebudete řešit, jestli náhodou na vás někdo nekouká, když se oddáváte obnažení uklidňujícím účinkům horkého vzduchu, poprvé je možné, že se budete trochu stydět. Tak proč to nevyzkoušet privátní saunu s někým blízkým.