Novinky

Vážení zákazníci.

Z důvodu změny vlastníka hotelu dojde k uzavření pobočky na této adrese k 23.12.2018. Následně bude probíhat rekonstrukce hotelu a obdobný provoz zde již nebude.

Pobočka RELAXDAYS se stěhuje o cca 300m výše v ulici Žitná. Otevřeno bude od září 2019.

V nových, větších prostorách se můžete těšit na saunový svět, privátní saunu i vířivku a masáže. Kredit, který u nás máte uložen, zůstává platný a všem, kteří přijdou během prvního měsíce otevření nové provozovny, dobijeme 30% navíc.

 

  • Stačí přijít do 1 měsíce od otevření a použít kredit. My pak dobijeme 30% kreditu navíc (z částky, která zde zůstane uložena při uzavření pobočky nynější)
  • Při pozdější návštěvě starší kredit samozřejmě zůstává, ale již nedostanete 30% extra kredit

 

Informace k otevření nových prostor sledujte na našich stránkách.

Rekonstrukce – uzavírka fitness do 5.9.

Vážení zákazníci RELAXDAYS. Od pondělí 22.8. do pátku 2.9. 2016  bude fitness a privátní sauna mimo provoz. Proběhne rekonstrukce fitness a šaten. Omlouváme se za případné snížení kvality ostatních služeb (náhradní šatna). Veřejná sauna, masáže, privátní vířivka i sauna jsou v provozu!  

Číst více

Duben

Vážení zákazníci RELAXDAYS. Máme pro vás časově omezenou nabídku na masáže a saunu. Ke každým 2 masážím (o min. délce 55 min.), které si u nás užijete, dostanete poukaz na privátní saunu pro dva na 50 min. ZDARMA. stačí předložit účtenku/ky  od zaplacených masáží...

Číst více